Minecraft'ın Savaşı-Bölüm 1

Konusu "Hikâyeleriniz" forumundadır ve Oranien tarafından başlatılmıştır. 23 Temmuz 2013

1. Oranien

Oranien İskelet Avcısı

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    60
    Yıl 3009 bu yılda teknoloji 2000 li yıllara göre çok az ilerlemiş olup Minecraft adlı oyundaki Herobrine gerçektir.Minecraft oyunu bitmiştir ve gerçek dünya 4'e bölünmüştür: Güney Herobrine,
    Nether, End ve Dünyadaki insanların yaşadığı asya ve avrupa kıtası'nın yeni adı Notch diyarı.Benim adım Oranien.Ben End 'li bir askerim End-Notch diyarı müttefiktir.Notch diyarı insanların yaşadığı yerin adı olmasının sebebi Notch'un oyunu çok iyi bilmesidir.Herobrine'nin istediği tek şeyse Steve Black'tir Herobrine'ye ameliyat yapıp ona güç veren kişi ama bu aslında Herobrine için bir lanettir.

Şimdi hikayenin devamı gelicek ama aklınızda soru işareti kalmasın diye açıklamalar yapıyım

End-Notch anlaşması anlaşmaya göre hiçbir insan Herobrine-Nether a karşı savunma veya saldırı yapmicaktır(Gerkli olmadığı halde)Saldırı ve savunmayı End üstlenecektir.

Notch Sadece Endermanların yeterli olmadığını düşünüp steve va jeb in yardımıyla yeni bir süper asker yapmayı düşünüyorlardı ama Herobrine gibi tek fark bu asker iyi olacaktı.

EnderDragon ise End portalı girişindesakin tutulmaya çalışılıyordu eğer kaçarsa Herobrineye olan öfkesinden dolayı sadece kendisi Amerika kıtasına(Nether-Güney Herobrine)kıtasına gidip saldıracaktı ama büyük ihtimal kaybederdi.

Herobrine wither Boss u çağırmak istiyordu ama bunu yapmak için 3 büyük General Wither skeltonların kafası lazımdı.Herobrine onları öldürürse skeltonlar ve nether ayaklanırdı iç savaş çıkardı Herobrine nasıl olsa bir diktatördü yoksa hiçkimse hiçkimseye muhtaç değildi.

2bölüm bugün gelicek 20 bölüm yapmayı düşünüyorum sezon finali gibi şeyler olucak her sezon 20 bölüm
  2. DiamondHunter

DiamondHunter Kıdemli Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    205
    Sen yazıyorsan okurum güzel hikaye :D
  3. Gordon Freeman

Gordon Freeman Kıdemli Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları: